Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Podaj trzy przyczyny niskiego wskaźnika urodzeń w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Niemcy i Włochy--) DO EKSPERTA
to zadanie uwłacza mojej wiedzy geograficznej. najmocniej przepraszam, tutaj wystąpiło małe nieporozumienie - mogę pomóc na poziomie rozszerzonym, podstawowy jest zbyt łatwy żebym czytał, niestety. pozdrawiam serdecznie i życzę pomyślnych wyników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 20. (1 pkt) Podkreśl nazwy dwóch obszarów charakteryzujących się obecnością rozległych stref zurbanizowanych typu megalopolis. A. północno-wschodnie wybrzeża USA B. wybrzeża Europy Południowej C. wybrzeża wyspy Honsiu D. zachodnie wybrzeża Australii E. północno-wschodnie wybrzeża Brazylii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na podstawie wykresów wyjaśnij, podając dwie przyczyny, dlaczego Kraków pod względem liczby mieszkańców wyprzedził Łódź ????? JAK TO ZORBILIŚCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra ja spadam Pozdro wszystkim ... i miłego popołudnia... Narqa Maniutak... ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysztof napisał:
to zadanie uwłacza mojej wiedzy geograficznej. najmocniej przepraszam, tutaj wystąpiło małe nieporozumienie - mogę pomóc na poziomie rozszerzonym, podstawowy jest zbyt łatwy żebym czytał, niestety. pozdrawiam serdecznie i życzę pomyślnych wyników.
to mi sie podoba :D tego tu trzeba a nie przemadrzalych 2 gimbusow to jest humor panowie, a nie niby wasze (mądre zabawy) ktore niestety tylko was bawia poniewaz jestescie tak inteligentni ze my (plebs) nic nie zrozumiemy, mamy inne poczucie humoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisałem przy tych 3 przyczynach: - Kreowanie się nowego modelu rodziny bezdzietnej, małodzietnej(jakoś tak) - Chęć zdobycia kariery zawodowej - coraz później związki małżeńskie, w konsekwencji starzenia się ludności i choroby wiekowe(coś w tym stylu), gdzie w niektórych przypadkach wywołują bezpłodność --- może być źle nie trzeba być ekspertem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na podstawie wykresów wyjaśnij, podając dwie przyczyny, dlaczego Kraków pod względem liczby mieszkańców wyprzedził Łódź ????? JAK TO ZORBILIŚCIE
Ja pisałem rpzszerzoną więc nie wiem jak to zadanie wyglądało jednak w Kraków coraz bardziej zaczynaja inwestowac zagraniczne firmy i warto też dodać ze Kraków jest zdecydowanie największym miastem w woj. małopolskim więc mnóstwo ludzi wyjeżdża do Krakowa za pracą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysztof napisał:
to zadanie uwłacza mojej wiedzy geograficznej. najmocniej przepraszam, tutaj wystąpiło małe nieporozumienie - mogę pomóc na poziomie rozszerzonym, podstawowy jest zbyt łatwy żebym czytał, niestety. pozdrawiam serdecznie i życzę pomyślnych wyników.
HAHAHA CO ZA ..... NIE CHCE WYZYWAC , ALE TLYKO JEDNO SŁOWO MI SIE NASUWA NA MYSL. TAKI TO MĄDRY EKSPERT ZE PODTAWIE POMOC NIE MOZE BO ZA MADRY? CZŁOWIEKU IDZ SIE LECZ. BRAK SŁOW. NO BRAK SŁOW. MOWE MI ODJĘLO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie spoko jak narazie naliczylam 17 pkt. bez 10 zadan wiec wiem juz na pewno ze zdalam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~LENKA~ napisał:
HAHAHA CO ZA ..... NIE CHCE WYZYWAC , ALE TLYKO JEDNO SŁOWO MI SIE NASUWA NA MYSL. TAKI TO MĄDRY EKSPERT ZE PODTAWIE POMOC NIE MOZE BO ZA MADRY? CZŁOWIEKU IDZ SIE LECZ. BRAK SŁOW. NO BRAK SŁOW. MOWE MI ODJĘLO
a ty jestes tak madra ze nie umiesz wyczuc sarkazmu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście jaja sobie robiłem. kolegę, który wyłapał żarcik pozdrawiam, pozostałych, którzy się napięli... też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mati~ napisał:
a ty jestes tak madra ze nie umiesz wyczuc sarkazmu?
NIE POWIEDZIALAM ZE JESTEM MĄDRA NIGDY. NIE MUSZE TEGO MOWIC. SAMA WIEM JAKA JESTEM. NIE NIE WYCZUŁAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...IEDZI/476143970 tu co nie co znalazlam moze sie przyda ( podstawa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby-krzysztof napisał:
oczywiście jaja sobie robiłem. kolegę, który wyłapał żarcik pozdrawiam, pozostałych, którzy się napięli... też.
:* NO TO DOBRZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~LENKA~ napisał:
:* NO TO DOBRZE
ej Ty mądra jesteś, co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~LENKA~ napisał:
:* NO TO DOBRZE
:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seksowny tadeusz eloszka napisał:
ej Ty mądra jesteś, co ?
he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenka :*:*:*:*:*:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstaw swoją focie :**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu zaraz sie zrobi jakis milosny czat a nie forum na temat matury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...